Vastutustundlik mängimine

Clarie Dubois
PublisherClarie DuboisPublisher
WriterLiis MägiWriter

Mängi alati vastutustundlikult

Ehkki valdav enamus meie saidi või mis tahes veebimängude saidil mängivaid mängijaid mängib meelelahutuseks ja suudavad oma mängu kontrolli all hoida, on väike vähemus, kes seda ei suuda. Et anda endale parim võimalus oma mängu üle kontrolli all hoidmiseks, pidage meeles järgmisi küsimusi:

Veebimängudesse tuleks suhtuda kui meelelahutusse, mitte aga raha teenimisse. Panustamise raha üle peaksite hoolikalt kontrollima ja peaksite olema valmis panustama ainult siis, kui võite endale lubada kaotada. Te ei tohiks kunagi jälitada oma kaotusi. Lisaks mängude kulutamisele kulutatud raha märkimisele pidage meeles ka aega, mida kulutate mängimisele.

Ehkki RouletteSeal pakub teie meelelahutuseks teenuseid, tunnistame ja tunnustame, et võrgumängud võivad mõnele inimesele probleeme või probleeme tekitada. Tõenäolised probleemid ulatuvad liiga suure raha kulutamisest kuni tugeva hasartmängusõltuvuse arendamiseni. Oleme täielikult pühendunud kõigi mängude jaoks vastutustundliku keskkonna loomisele ning järgime ja säilitame nendest nõuetest lähtudes tööstusstandardeid.

Hoiuste limiidid

Üks viis, kuidas mängija saab oma mängude üle rohkem kontrolli saada, on seada sissemaksete limiidid ja me saame selles aidata. Mängijad saavad limiite seada iga päev, nädalas ja isegi kuus ning iga taotlus limiidi vähendamiseks toimub kohe. Selle limiidi tõstmise taotlus peab aktiveerima vähemalt 24 tundi. Online kasiinode klienditoe töötajad saavad hoiuse piirmäärade seadmise kohta lisateavet anda.

Enese välistamine

Lisaks sellele, et aitate teil määrata teile sobivad hoiuse limiidid, saame aidata teil kehtestada ka saidilt eemaldamise periood. Meie klienditoe töötajad osutavad jällegi hea meelega selles osas vajalikku abi.

Kõige tavalisemad enese välistamise perioodid hõlmavad lühikest jahenemisperioodi, vähemalt 24 tundi, või rangemat enesevälistusperioodi, vähemalt 6 kuud. Nende võimaluste kasutamisel ei saa te oma kontole sisse logida ning teeme ka oma parima, et takistada teil teie enda välistamise perioodil saada meilt reklaammaterjale või muud suhtlust. Meie klienditoe töötajad on jällegi ööpäevaringselt kättesaadavad, kui vajate abi enese välistamise perioodi seadistamiseks.

Kaitse

RouletteSeal toetab täielikult kasiinomängude mängimiseks minimaalset vanust ja mängijate minimaalne vanus on 18 aastat vana. Teatavates jurisdiktsioonides, kus mängijate vanuse alampiir on vanem, tunnistame siiski, et kumb piirang on suurem.

Me tagame, et me ei reklaamita oma teenuseid lastele, ega julgustame lapsi saidil käima. Võimalike alaealiste mängijate või kohapealsete külastajate tuvastamiseks kasutame mitmeid kontrolliprotseduure. Samuti tunnistame, et kuna perearvutid, sülearvutid või mobiilseadmed on kättesaadavad erinevatele pereliikmetele, soovime koos oma kasutajatega teha tööd selle nimel, et saidile pääseksid ainult vastutustundlikud täiskasvanud või eestkostjad, samal ajal kui alaealised kasutajad on mängude ja hasartmängud. Kui vajate täiendavat abi oma laste pääsemiseks meie saidile, on mitmeid tarkvarafiltreid, mis blokeerivad juurdepääsu alaealistele kasutajatele.

Kui soovite lisateavet või kui arvate, et teil võib olla hasartmänguprobleeme, külastage järgmisi linke:

GamCare - [www.gamcare.org.uk\] (https://www.gamcare.org.uk/)

Gamble Aware - [www.begambleaware.org\] (https://www.begambleaware.org/)

Mängurid anonüümsed - [www.gamblersanonymous.org.uk\] (https://www.gamblersanonymous.org.uk/)

About the author
Clarie Dubois
Clarie Dubois
About

Montrealis sündinud Claire "RouletteRouge" Dubois on RouletteSeali liikumapanev jõud. Omades prantsuse elegantsi ja numbreid, on ta muutnud RouletteSealist parimaks sihtkohaks ruletisõpradele, kes otsivad nii võlu kui ka strateegiat.

Send email
More posts by Clarie Dubois