Tingimused

Clarie Dubois
PublisherClarie DuboisPublisher
WriterLiis MägiWriter

RouletteSeal veebisaidi kasutamisel pidage meeles, et nõustute meie tingimustega ja peaksite endale selgeks tegema järgmised asjaolud:

Piirangud

Kuna RouletteSealile pääseb veebis juurde kogu maailmas, võime meieni jõuda riikides või jurisdiktsioonides, kus kehtivad erinevad võrgumängureeglid kui see, mida enamik kasutajaid seob. Meie jaoks pole otstarbekas välja töötada, millised seadused on teiega seotud ja kas saate meie saiti kasutada.

See on põhjus, miks oleme piiranud mängijaid teatud maailma piirkondadest. Kui vajate meie valdkonna töö kohta täiendavaid selgitusi, võtke meiega ühendust. Meie saiti saavad kasutada inimesed, kes on vanemad kui 18 aastat või vanemad kui nende jurisdiktsioonis olevad seadusega vanused, olenevalt sellest, kumb on kõrgem. RouletteSeal jätab endale õiguse nõuda vanuse tõendamist, et saaksime tagada, et alaealised saidile ei pääse. Alaealiste saidi mängimist või saidi kasutamist käsitatakse tühisena, mis hõlmab ka inimese saadud võidutulu. Saidi kasutamine pole lubatud, kui selle piirkonna kohtualluvus keelab inimesel mängida.

Osalemine

Mängijad kannavad täielikku vastutust RouletteSeal veebisaidi kasutamise eest ning nad mängivad läbi oma valiku ja riski. Mängija, kes teeb pärisraha, teeb seda, näidates samas, et tal on seadusega lubatud seda teha. Me ei saa anda garantiid ühegi mängija õigusliku staatuse osas, kes tegeleb mis tahes välisel veebisaidil pärisrahaga.

Tingimused, üldreeglid

Need reeglid kehtivad kõigi järgmiste toimingute kohta: Meie saidil külaliseks olemine Saidil konto loomine Saidil reaalse või boonusraha kasutamine saidilt auhinna saamine Alljärgnev on osa saidi tingimustest:

Kui olete võitja, olete saadaval saidi korraldatud reklaamitegevuste jaoks. Püüame alati nendel aegadel teie privaatsust kaitsta. Nõustute kõigi tingimuste ja tingimustega, sealhulgas kõigi väljaantud parandustega. Kui te ei mõista tingimusi ega nõustu nendega, eemaldate end saidilt või naasete selle juurde. Te kontrollite perioodiliselt (soovitatav iga kuu) saidi tingimusi ja tagate, et oleksite kursis. Kas teil pole kohapeal mängimist takistavaid seaduslikke ega muid piiranguid. Teie vastutus selle eest, et olete sobilik, lasub ainult kasutajal. See hõlmab kõigi teie jurisdiktsiooni alla kuuluvate vanusenõuete täitmist. Igaüks, kes meie saidile pääseb või seda kasutab, ei leia, et meie teenused, tegevused või isegi reklaam- või muu materjal oleks solvav, rõve, taunitav või vääritu. Kõik külastajad ja kasutajad nõustuvad keelama juurdepääsu oma kontole ühelegi kolmandale osapoolele ega kasuta tarkvara nende nimel saidile pääsemiseks. Kasutaja peaks mõistma, et tarkvara saamiseks ja seejärel kasutamiseks ei ole vaja teha sissemakseid ega teha panuseid. Kõik kasutajad nõustuvad hüvitama RouletteSealile, meie töötajatele, direktoritele, ametnikele ja kõigile seotud või seotud agentidele, organisatsioonidele või isikutele täielikult vastutuse, kulude, kulude või kahju, mis tulenevad kasutaja poolt meie saidil tehtud mis tahes kasutamisest või tehingutest.

Tehingute hulka kuuluvad, kuid ei pruugi nendega piirduda:

Meie saidile juurdepääsu saamine, selle kasutamine või taaskasutamine Meie saidi pakutavate materjalide kasutamine või taaskasutamine Meie serverile juurdepääsu saamine, kasutamine või taaskasutamine Meie saidi kasutamine Meie saidi auhindade vastuvõtmine Kõik kasutajad hüvitavad RouletteSealile, meie töötajatele, direktoritele, ametnikele ja kõigile teistele sidus- või seotud esindajad, organisatsioonid või isikud, kes vastutavad täielikult kõigi kohustuste, kulude, kulude või kahjude eest, mis tulenevad mängija või tema nimel tegutseva kolmanda osapoole õiguslikust või muust tegevusest. See tähendab igasugust suhtlemist või läbisaamist RouletteSealiga, meie töötajate, direktorite, ametnike ja kõigi seotud või seotud agentide, organisatsioonide või isikutega. See hõlmab, kuid mitte tingimata, mis tahes toimingut, mis toimub mis tahes kriminaliseerimise tõttu, mis leiab aset konkreetse mängija jurisdiktsiooni alla kuuluvas võrgumängude valdkonnas.

Kõigil kasutajatel ei ole õigust RouletteSeal kaubanimele, meie spetsiifilistele tingimustele (näiteks väljamakseliinidele) ega mis tahes materjalidele, tingimustele või muul viisil meie saidi poolt pakutavale või tarkvarale lisatud või kommunikatsioonis sisalduvale.

Iga mängija, kes taotleb meie juures päris raha konto avamist, volitab meid ja kõiki meie palvel töötavaid agente kontrollima oma krediidireitingut ja seda, kas neil on võimalus konto jaoks krediidivõime. See kehtib esialgse rakenduse ja iga sissemakse kohta, mille mängija võib oma kasiinos oleku ajal teha.

Kõigil meie reklaamidel on oma konkreetsed tingimused ja tingimused, mis pakutakse linkide kaudu kõigi reklaamide asjakohastel lehtedel. Kui kasutaja ei täida reklaamisätteid, kaotab ta juurdepääsu oma boonusele, mis eemaldatakse kasutaja kontolt vastavalt liitunud kasiinode tingimustele.

About the author
Clarie Dubois
Clarie Dubois
About

Montrealis sündinud Claire "RouletteRouge" Dubois on RouletteSeali liikumapanev jõud. Omades prantsuse elegantsi ja numbreid, on ta muutnud RouletteSealist parimaks sihtkohaks ruletisõpradele, kes otsivad nii võlu kui ka strateegiat.

Send email
More posts by Clarie Dubois