Uudised

April 25, 2024

Pragmaatiline mängimine ja vegangster suurendavad oma partnerlust reaalajas ruletimängudega

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

iGamingu tööstuse juhtiv sisupakkuja Pragmatic Play on võrgumängude taaselustamiseks teatanud põnevast laienemisest koostöös silmapaistva iGaming platvormi pakkujaga Vegangster. See täiustus keskendub Pragmatic Play kuulsate reaalajas ruletimängude, sealhulgas silmapaistva pealkirja Auto Mega Roulette integreerimisele Vegangsteri veebikasiinode kaubamärkidesse. See areng järgneb nende 2020. aastal sõlmitud esialgsele partnerlusele, mis keskendus peamiselt teenindusaegadele, mis tähistab nende ärisuhete olulist arengut.

Pragmaatiline mängimine ja vegangster suurendavad oma partnerlust reaalajas ruletimängudega

Peamised pakkumised:

  • Pragmatic Play ja Vegangster on laiendanud oma partnerlust, et hõlmata reaalajas ruletimänge, nagu Auto Mega Roulette.
  • Partnerluse laiendus põhineb 2020. aastal sõlmitud esialgsel lepingul, mis laiendab mänguautomaatide ulatust reaalajas kasiinode pakkumisteni.
  • See koostöö tõstab esile kasvavat populaarsust ja nõudlust haaravate live-kasiinokogemuste järele online-mängijate seas.

Pragmatic Play on tuntud oma dünaamiliste ja kõikehõlmavate live-kasiinode pakkumiste poolest, mis hõlmavad traditsioonilisi lauamänge, nagu rulett, ning uuenduslikke mängusaateid ja -variante. Pragmatic Play reaalajas ruletimängude lisamine Vegangsteri platvormile tähendab vastastikust soovi parandada mängijate mängukogemust kogu maailmas, pakkudes neile rikkalikumat ja kaasahaaravamat online-kasiinokeskkonda.

Pragmatic Play tegevjuht Irina Cornides väljendas tugevnenud partnerluse üle entusiasmi, rõhutades nende reaalajas kasiino portfelli atraktiivsust ja populaarsust, tuues eriti esile ruleti ja Auto Mega Roulette kui mängijate lemmikute.

Seda tunnet kordades jagas Vegangsteri müügijuht Daria Filipska ettevõtte kohustust rikastada oma mängupakkumisi kvaliteetse ja kaasahaarava sisuga. See laiendatud partnerlus Pragmatic Playga annab tunnistust Vegangsteri pühendumusest pakkuda oma ülemaailmsele vaatajaskonnale suurepäraseid mängukogemusi ning Auto Mega Roulette'i ja teiste ruletimängude integreerimine on märkimisväärne samm selle eesmärgi suunas.

Märkimisväärselt on Pragmatic Play laiendanud oma haaret ka reaalajas kasiinode turul tänu hiljutisele partnerlusele Gaming1-ga, muutes oma live-kasiino sisu kättesaadavaks Belgias ja Hollandis Circuse kaubamärgi platvormidel. See hõlmab populaarseid mänge, nagu Mega Wheel, Sweet Bonanza CandyLand ja Treasure Island, mis tutvustavad veelgi Pragmatic Play mitmekülgset ja laia valikut mängulahendusi.

See laiendatud koostöö Pragmatic Play ja Vegangsteri vahel mitte ainult ei tugevda nende edukat partnerlust, vaid rõhutab ka kasvavat trendi kaasahaaravatele live-kasiinokogemustele. Kuna mõlemad ettevõtted jätkavad uuendusi ja nihutavad võrgumängude piire, võivad mängijad oodata rikastumat, kaasahaaravamat ja meelelahutuslikumat mängukeskkonda.

(Esmakordselt teatas: Pragmatic Play pressiteade, 2023)

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Avastage ruletihuvilistele mõeldud parimad maismaakasiinod
2024-05-23

Avastage ruletihuvilistele mõeldud parimad maismaakasiinod

Uudised