Uudised

May 6, 2024

Lugemistuba: Kauboid, kes mängivad Running Back'is vene ruletti

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Kui me sukeldume Dallas Cowboysi tulevase hooaja strateegilisse mänguraamatusse, saab üha selgemaks, et meeskonna lähenemine oma jooksja (RB) nimekirja haldamisele on täis ebakindlust ja riske. Jerry Jonesi "All-In" strateegia, mis on oma tagamängija otsustega kulme kergitanud, ulatub tagasijooksu olukorda veelgi hämaramatesse vetesse. Loobudes tugevast vabaagentide turust ja tehes küsitavaid draftivalikuid, näib, et Cowboys mängib oma tagaväljaga hasartmängu, mis võib nende ründemängule märkimisväärset mõju avaldada.

Lugemistuba: Kauboid, kes mängivad Running Back'is vene ruletti

Peamised pakkumised:

  • Kauboid jäid kahe silma vahele andekatest vabaagentidest jooksjatest, tekitades küsimusi nende värbamisstrateegia kohta.
  • Otsuste eelnõud on jätnud meeskonnale ideaalsest tagasijooksu seadistus, tuginedes veteranidele ja tõestamata talentidele.
  • Ezekiel Elliott ei pruugi oma kogemustest hoolimata olla see RB1, mida Cowboys hädasti vajab.

Cowboysi otsus anda edasi rikas vabaagentide turg, sealhulgas sellised nimed nagu Derrick Henry ja Saquon Barkley, oli esimene märk riskantsest strateegiast. Draft ei pakkunud palju lohutust, kuna meeskond eelistas servi sööstjat olemasolevale jooksjatalentile. Selline lähenemine viitab lootusele veteran Ezekiel Elliottile, et taastada oma tippvorm – hasart, mis eirab sportlaste soorituse tegelikkust aja jooksul.

Praegu on Cowboysi nimekirjas kaheksa tagamängijat, kellest igaüks võistleb koha eest meeskonnas, mis näib ebakindel. Elliott on hoolimata vähem kui tähtedest hooajast Patriotsiga seotud RB1-na. Tema prognoositud sooritus ja Cowboysi jooksumängu üldine seis aga kindlustunnet ei sisenda. Kõrvalosatäitjad, sealhulgas Rico Dowdle ja vähekasutatud JaQuan Hardy, kujutavad endast segu täitmata potentsiaalist ja piiratud mõjust.

Uued lapsed linnas:

  • Vaatamata kõikuvale karjäärile pakub Royce Freeman lootusekiirt, kui suudab oma hiljutist tõusu Ramsis ära kasutada.
  • Uustulnukad Snoop Conner ja Nathaniel Peat, mis ei ole küll otsesed ohud RB1 kohale, lisavad sügavust, kuid rõhutavad Dallase tagaväljastrateegia ebakindlust.

Cowboysi lähenemine oma jooksjanimekirjale meenutab vene ruletimängu, kus panused on kõrged ja tulemused ettearvamatud. See strateegia ei kajasta mitte ainult küsitavat hinnangut olemasolevate talentide kohta, vaid toob esile ka laiema probleemi meeskonna värbamise ja arendamise filosoofias. Hooaja lähenedes on Cowboysi jooksumäng terava tähelepanu all ning nii fännid kui ka analüütikud kahtlevad, kas see hasart tasub end ära või muudab Dallase edupüüdlused veelgi keerulisemaks.

Esmakordselt teatas: allika nimi, kuupäev

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Avastage ruletihuvilistele mõeldud parimad maismaakasiinod
2024-05-23

Avastage ruletihuvilistele mõeldud parimad maismaakasiinod

Uudised