Uudised

September 1, 2021

Kuidas kasiinod on rulettlaudades kaotust teinud?

Kas teadsite, et mängijad saavad kasiinos edukalt petta ja neist tegudest pääseda? Vaadake mõningaid viise, kuidas mängijad ja kasiinod ruleti reegleid painutavad.

Kuidas kasiinod on rulettlaudades kaotust teinud?

Petmismeistrid ruletis

Kasiinomängude mängimine on mõeldud lõbusaks, kuna teenite kasumit, kui mängite päris raha eest. Siiski, kui tegemist on pärisraha panustega, kipuvad mängijad ja kasiinooperaatorid leidma võimalusi, kuidas koefitsiente enda kasuks pöörata. Ruletis petmine sai alguse juba ammu, mõned petturid tegid enne avastamist suuri summasid. Tehnoloogia kasutamine kasiinodes on sulgenud mõned olemasolevad lüngad ja toonud kaasa uusi petmisviise.

Kuidas mängijad ruletis petavad

Siin on mõned tõestatud meetodid ruletiratta võiduvõimaluste suurendamiseks.

Käe kalduvus

Ausas ruletimängus peaksid mängijad panustama enne, kui pall rattale maandub. Kogenud on aga välja mõelnud viisid, kuidas krupjee tähelepanu kõrvale juhtida ja panuseid teha pärast palli rattale maandumist. Avastamise vältimiseks töötavad petvad mängijad sageli meeskonnana ja teevad panuseid ainult väljaspool.

Richard Marcus, kuulus trikimees, värbas krupjee oma meeskonnas kasiinot petma. Oma rulettipettuses, mille nimi on “The Chip Cup Scam”, tegi ta krupjeega kokkumängu, et saada viie dollari asemel saja dollari kiipe, kasutades plastikust rekvisiiti.

Ruletiratta tagumine

Ruletiratta tagumine oli vana trikk, mida kasutasid kasiinod varem pahaaimamatute mängijate röövimiseks. Pettus sisaldab magneteid, mis on paigutatud ruletiratta alla strateegilistesse positsioonidesse. Krupjee saab ratta liikumist juhtida, kasutades silmist eemal peidetud juhtnuppe.

Teise nipiga kasutasid kasiinooperaatorid ainulaadseid materjale, et kohandada oma asutuses kasutatavat ruletiratast. Pehmemad materjalid mõnedel taskutel või tasku suuruse vähendamine, millele mängijatele kihlvedude tegemine meeldib, vähendab võimalust, et mängijad võidavad kasiinost raha.

Rulettarvutid

Kuna enamik kasiinosid oma tegevust digiteerib, pääsevad mängijad kaasaegsetele rulettmängudele juurde mobiilis või arvutis. Virtuaalsed mängud põhinevad juhuslikel tulemustel, mis mõnede arendajate sõnul ei ole nii juhuslikud. Uurides tuhandeid tulemusi erinevatest mängudest, väidavad arvutigurud, et leiavad rulettimängudest mustreid, mida mängijad saavad kasutada võidukoefitsientide parandamiseks. Sellistele süsteemidele tuginemise probleem on see, et pole võimalik tõestada andmete hulka, mida nad peavad tulemuste või töö ennustamiseks.

Petmise lõpetamine rulettkasiinodes

Kasiino juhtkond teab, et lüngad ruletirattal võivad neile maksta miljoneid dollareid. Sellega seoses on nad välja pakkunud uuenduslikke viise petmise peatamiseks. Igas füüsilises asutuses on ruletiratas ööpäevaringse valve all. Lisaks viiakse regulaarselt läbi kontrolle, et kõik ruletilaua ümber toimiks ettenähtud viisil.

Et kaitsta mängijaid petturlike kasiinode petmise eest, uurivad litsentse väljastavad asutused, kuidas kasiinomängud on seadistatud, tagamaks, et mängijad saaksid mängudes õiglase võiduvõimaluse. Sellised asutused on näiteks eCOGRA, iTech Labs ja Gaming Laboratories International (GLI).

Järeldus

Pettamine mis tahes kasiinomängus on ebaseaduslik ja teid võidakse vastutusele võtta vastavalt teie riigi hasartmänguseadustele. Pealegi, kasiinode musta nimekirja mängijad, kes on seotud igasuguste väärkäitumistega. Vältige mängimist litsentseerimata kasiinodes, tagamaks, et mängitavad mängud annavad teile õiglase võimaluse võita. Ärge unustage alati enne pärisrahaga mängimist kasiino litsentsi kontrollida.

7 huvitavat ruleti fakti, mida te kunagi ei teadnud
2021-12-01