Uudised

November 24, 2021

Kas võrguruletti RNG-ga saab manipuleerida?

Internetis ruletti saab mängida kahel viisil. Saate mängida füüsilisel rattal stuudios või päris maapealses kasiinos isegi mugavalt oma kodus. See meetod on reaalajas edasimüüja valik.

Kas võrguruletti RNG-ga saab manipuleerida?

Veebikaamerat või veebikaamerate rühma kasutatakse mõlema stsenaariumi korral ja teete oma panused võrgus simuleeritud lauale. Veebiruletti saab mängida ka virtuaalses mängus (sageli kasiino lauamängude jaotises), mille toiteallikaks on RNG (Random Number Generator).

Kui olete kunagi pärismaailma kasiinos käinud, siis teate, et põhikorrusel on tavaliselt blackjacki, ruleti ja baccarat mängijad. Mänguautomaadid ja videoruletiautomaadid asuvad tavaliselt kasiinopõranda külgedel.

Virtuaalne rulett Internetis on väga sarnane mõnel neist seadmetest mängimisega. Sisuliselt on need tõelise ruletiratta käitumise simulatsioonid, mis mängivad nagu videomäng.

Juhuslike arvude generaator

Maapealsetes kasiinodes mõjutavad ruletilaua keerutuste tulemust välised tegurid. Nende hulka kuuluvad füüsiline jõud, mida mängija palli viskamisel kasutab, vastupanu ja hõõrdumine.

Internetikasiinode puhul määravad õigluse juhuslike arvude generaatorid. Füüsilise jõu asemel alustab tarkvara võrdluspunktina seemneväärtust. Seejärel koostab see keeruliste matemaatiliste arvutuste tulemusena pikki juhuslike arvude jadasid. Igast pikast jadast saab algväärtus, teine algnumber teiste numbrijadade genereerimiseks.

Üks fakt RNG kohta on see, et tarkvara ei lõpeta kunagi numbrite genereerimist isegi siis, kui keegi mängu ei mängi. Seega, kui mängija otsustab laadida online-ruletimängu, sõltub tulemus järjestusest, mida tarkvara sisestamise hetkel genereerib.

Kas saate manipuleerida juhuslike arvude generaatoritega?

Õige arvutuse ja algse seemnenumbri õige väärtusega on võimalik online-ruletimänguga manipuleerida. Õnneks on need väärtused mänguarendajate valduses, kes neid saladuses hoiavad.

Mitmed mänguarendajad, nagu Microgaming ja Playtech, vastutavad oma süsteemide ja mängude eest. Seetõttu auditeerivad ja kontrollivad nad oma juhuslike arvude generaatoreid ja nende tootlusprotsenti mainekate testimisagentuuride (nt eCOGRA) ja tehniliste süsteemide testimise kaudu.

See teenus kasutab mitmeid vahendeid tagamaks, et RNG-d ei võltsitaks nii, et see eelistaks rullidel olevaid kaardinumbriid või sümboleid. Kui need välisasutused on oma hinnangu lõpetanud, väljastavad nad veebikasiinodele kontrollisertifikaadi, mis tõendab, et mängud on ausad. Lihtsamalt öeldes tähendab see, et kõigil mängijatel on võrdsed võimalused võita või kaotada.

Järeldus

Ükski veebiprogramm pole täiuslik ja sellisena võib juhtuda, et võrgukasiinomängudega manipuleeritakse. Seetõttu veenduge enne võrgus ruleti mängimist, et mängudel on testimisasutuste, näiteks eCOGRA, litsentsid. See annab teile kindlustunde, et mängu tulemused on õiglased ja pettusteta.

7 huvitavat ruleti fakti, mida te kunagi ei teadnud
2021-12-01