Uudised

July 14, 2021

Enim mängitud võrguruleti variatsioonid

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Kunagi oli see ainus viis mängida ruletti tähendaks telliskivide kasiinos käimist. Tavaliselt olid mängude mitmekesisus ja tüübid ning mängija panustamise summa üsna piiratud.

Enim mängitud võrguruleti variatsioonid

Kuid Interneti-põhiste hasartmängude kasvu tõttu saavad fännid võrguruletti nautida lauaarvutites ja mobiilseadmetes, näiteks tahvelarvutites ja nutitelefonides. Veelgi enam, on võimalusi uuenduslike mänguvariandide mängimiseks, millel on erinevad ruletireeglid või isegi erinevad ruleti väljamaksed.

Euroopa rulett

Paljud veebikasiinod ja maismaal asuvad kasiinod pakuvad seda ruleti variatsiooni. Euroopa ruletis on ainult üks null, mis tähendab, et maja serv on üsna madal, 2,7%. Siin saab panuseid teha numbritele 1 kuni 36, mustale või punasele või isegi veergudele.

Veebipõhised ruletimängijad võivad Euroopa variatsioonis kohata ka võistlusraja. See funktsioon sisaldab spetsiaalseid call-panuseid, sealhulgas Orphelins ja Voisins du Zero.

Ameerika rulett

Nagu nimest osutab, on American Roulette populaarne kogu USA-s, kuigi seda pakuvad ka mõned mainekad kasiinod Suurbritannias, täpsemalt Londonis. Selle klassikalise Vegase variandi ruletil on lisapesa 00, mille tulemuseks on maja kõrgem serv kuni 5,26%.

Selle variatsiooni suurenenud ruletilaudade koefitsientide tõttu ei sobi see eriti algajatele. Potentsiaalselt suurte väljamaksete tõttu on see aga populaarne ruletimäng kõrgete mängijate seas.

Prantsuse rulett

Võttes ainult ühe 0 pesa, on prantsuse rulett sarnane Euroopa ruletiga. Erinevus seisneb selles, et sellel on nn kindlustuspanused En Prison ja La Partage, mille abil saavad mängijad poole oma rahast tagasi.

Prantsuse ruleti reeglid ütlevad, et La Partage'i panuse korral kaotavad mängijad ainult poole panusest, kui pall langeb nulli. En Prison panus võimaldab mängijatel oma ennustus tagasi võita, kui nad panustavad paaritu või paarisarvu korral ja pall saabub nulli.

Mitme palliga rulett

Internetis ruleti mängimine muutub selle variatsiooni abil veelgi põnevamaks. Multi-Ball Roulette võimaldab mängijatel kihlvedusid ruletirattal, kus on korraga kuni kolm palli. Ainult ühe numbri asemel saavad mängijad panustada mitmele numbrile. Seejärel jagatakse nende võidud vastavalt mängitavate pallide arvule.

Mitmerattaline rulett

See veebiruleti variatsioon võimaldab mängijatel korraga panustada kuni kaheksa rattaga. Mängijad teevad oma panused ühele lauale. Kuid tulemus sõltub kahe või enama ratta jaotusest.

Seega, kui mängija lööb sama numbri korraga rohkem kui ühel rattal, siis ta võidab. Paljudele mänguritele meeldib see variatsioon, sest see suurendab oluliselt nende arvu suurenemise tõenäosust.

Mini rulett

Seda variatsiooni pakub palju veebikasiinosid, mille ruletirattal on vaid 13 pesa: üks null, kuus punast ja kuus musta. Samuti vähendatakse ruleti väljamakseid; Näiteks Straight Up'i väljamakse on pigem 1: 1 kui 35,1. See võib küll olla tavalise veebipõhise ruletimängu väiksem versioon, kuid pakub siiski palju nalja.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Baccarati tõus: selle võrratu atraktiivsus lähemalt
2024-04-17

Baccarati tõus: selle võrratu atraktiivsus lähemalt

Uudised