Uudised

December 1, 2021

7 huvitavat ruleti fakti, mida te kunagi ei teadnud

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Kui olete panustaja, olete kindlasti kokku puutunud mitme ruletimänguga. Selle lihtne paigutus ja mänguviis, lisaks saadaolevatele panustamisvõimalustele, teevad sellest ühe ikoonilisema kasiinomängu. Sellest hoolimata on allpool huvitavad faktid, mida iga ruletimängija peaks teadma.

7 huvitavat ruleti fakti, mida te kunagi ei teadnud

Rulett on prantsuse leiutis

Kuulus rulett on prantsuse sõna, mis tõlkes tähendab "väike ratas"."See on prantsuse leiutaja Blaise Pascali looming, kelle esialgne kavatsus oli teha sellest igiliikur.

Masin pidi olema inimtegevuse jaoks lõpmatu energiaallikas. Kahjuks ei edenenud ta selle katsega. nii et ta muutis selle mänguks Roulette.

Rulett on tuntud ka kui kuradimäng

See oletus tuleneb asjaolust, et kõigi ruletilaual olevate numbrite summa annab kokku 666, mis on kuradi kiidetud märk. Selguse huvides saate need kokku liita ja vaadata, mida leiate!

Mees riskis mängu nimel kõik, mis tal oli

Nii absurdne kui kihlveod ka poleks, on üks pöörasemaid kihlveoskeeme Ashley Revelli oma. 2004. aastal müüs mees kogu oma vara, sai 135 300 dollari suuruse summa ja pani fifty-fifty võiduvõimalusele.! Üllataval kombel panustas ta punasele ja saavutas numbri seitse, mis teenis talle tohutult 270 600 dollarit.

Te ei saa ruletiga järjekindlalt raha võita

Albert Einstein mainis kord: "Sa ei saa võita ruletilauda, kui te ei varasta sellelt." Teisisõnu, rulett on õnnemäng ja pole kihlveosüsteemi, mis tagaks püsivad võidud.

Numbri 17 valimine näitab, et olete algaja

Kui te ei tea, mida teete, märgib number 17 teid algajaks. Seda seetõttu, et see on kõige populaarsem number, mille mängijad valivad, kuna see on ratta keskel. Selle numbri saavad valida ainult mängijad, kellel on mängust väga hea arusaam, kuna nad kõnnivad ikka püsti püsti. Siiski võite olla õnnelik, et kuulute nende väheste hulka, kelle õnnenumber laual on 17, olenemata teie teadmistest mängijana.

Viie numbriga panused pakuvad halvimaid koefitsiente

Mängijatele, kes armastavad Ameerika ruletti, pakub tavapanus 00, 0, 1, 2 ja 3 peale ruletilaua halvimaid koefitsiente. Selle kombinatsioon suurendab tavalist 5,3% maja eelist 7,89%ni.

Ärge jooge ruletilauas

Puuduvad teooriad, mis seda fakti põlistaksid, ega põhjust, miks seda tegu tabuks peetakse. Kuid ruletilaudades on ebaviisakas juua ja enamik kasiinosid ei teenindaks mängijaid, kes seisavad ruletilauas. Seega, kui plaanite oma lemmikkasiinos juua, oodake, kuni ruletimäng on läbi.

Järeldus

Rulett sisaldab mängijatele mitmeid põnevaid pakette. Selle mänguga on iga keerutus mõistatus, kuna kunagi ei tea, mida oodata.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Baccarati tõus: selle võrratu atraktiivsus lähemalt
2024-04-17

Baccarati tõus: selle võrratu atraktiivsus lähemalt

Uudised