Parimad Rulett võiduvõimalused veebis

Kogu maailmas on kolm populaarset rulettmängu. Nende hulka kuuluvad Ameerika, Prantsuse ja Euroopa rulett. Üks asi, mis kõigil neil mängudel on ühist, on see, et nad loodavad ainult õnnele ja seetõttu on mängija koefitsiendid olulised. Seetõttu peaksid mängijad enne õige variandi kasuks otsustamist mõistma matšis võidu tõenäosust.

Paljud arvustajad väidavad, et ruleti šansid on üsna suured. Tavaliselt on 38 numbrit, millele mängijad saavad maanduda. Seetõttu on ühe numbri löömise tõenäosus suur 37: 1. Selles artiklis käsitletakse võimalusi, kuidas mängijad võivad nendele koefitsientidele vaatamata võita.

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter
Panuste arvutamine ruleti diagrammide abil

Panuste arvutamine ruleti diagrammide abil

Tavaline on, et ülekuulatavad mängijad küsivad, kui palju raha nad ruletiga võidavad. Enamikul juhtudel erineb vastus sageli ruleti variandist, mille mängijad valivad mängida. Sellepärast on koefitsientide mõistmiseks oluline jälgida saadaolevaid ruleti graafikuid.

Internetis on palju veebisaite, mis pakuvad täpset arvutust ruleti koefitsientide kohta nende variantide põhjal. Need arvutused põhinevad summal, mida mängijad saavad võita, kui panustate 1 ühiku. Üks on aga selge: ameerika ruletil on teiste variantidega võrreldes kõige madalam väljamakse protsent.

Panuste arvutamine ruleti diagrammide abil
Koefitsiendid ja väljamaksed väliste panuste jaoks

Koefitsiendid ja väljamaksed väliste panuste jaoks

Ruleti puhul on tavaliselt kahte tüüpi panuseid. Nende hulka kuuluvad nii sisemised kui ka välised panused. Nagu nimed näitavad, põhinevad panused kihlvedude positsioonidel võrgus leiduvates ruletitabelites. Enamasti on välispanustel suuremad võimalused võita. Võrreldes sisemiste panustega on nende väljamaksed siiski väiksemad.

Inimesed, kellele meeldib seda turvaliselt mängida ja kes soovivad kõrgema koefitsiendiga mänge, väljaspool olevad panused on nende jaoks parimad võimalused. Kõige populaarsemateks välispanusteks nimetatakse ühtlast raha. Nende panuste koefitsient on tavaliselt kuni 50% ja paljud mängijad armastavad neid.

Koefitsiendid ja väljamaksed väliste panuste jaoks
Sisepanuste koefitsiendid ja väljamaksed

Sisepanuste koefitsiendid ja väljamaksed

Sisepanuste osas on seevastu tavaliselt väga madalad võiduvõimalused. Neil on aga parimad väljamaksed mängijatele, kes võidavad. Sel juhul panustavad mängijad tihti ühele numbrile või väikesele numbrigrupile kombinatsioonina. Nii nagu välispanused, tuginevad need panused alati ruleti graafikutele.

Seal on kuus kõige tavalisemat tüüpi panust, nimelt sirge, jagatud, tänav, nurk, kahekordne tänav ja korv. Sirgete panuste jaoks on vaja, et mängijad panustaksid ühele numbrile, jagatud panused hõlmavad panustamist kahele numbrile 38st ja tänav nõuab panustamist neljale ja nii edasi.

Sisepanuste koefitsiendid ja väljamaksed
Ruleti koefitsientide suurendamine

Ruleti koefitsientide suurendamine

Kuigi rulett sõltub ainult õnnest, on strateegiaga mängijatel mängudes suurem võimalus võita. Alguses võib mäng tunduda, et see seisneb ainult žettide jagamises ja panuste tegemises. Tegelikult on pärast esimest panust mängijatel raske oma instinkte kontrollida. Kahjude vältimiseks on siiski hea olla professionaalne.

Alustuseks peaks panustama ainult väliste panustega ja pidama kinni minimaalsest tabelist. Samuti on hea panna vanuserühmad kahele välispanusele võrdse rahaga. Üks panus peaks olema võrdsest panusest, teine veerust.

Ruleti koefitsientide suurendamine
About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi