Rulett ametlikud reeglid

Rulett on üks atraktiivsemaid lauamänge ja on kõigi kasiinode pärl, olgu see siis füüsiline või virtuaalne. Mäng on nii populaarne, et sõltuvalt kasiinost või riigist on loodud mitu versiooni. Seega on saadaval nii Ameerika rulett, Prantsuse rulett, Euroopa rulett, Grand Rulett mängud kui ka versioonid, mille iga kasiino võtab vastu eraldi. Põhireeglid jäävad samaks ja panused varieeruvad kasiinost erinevalt. Ruletilaud ja -ratas jäävad aga muutumatuks ning oluline on vaid mängija õnn ja tema rakendatav strateegia.

Värvide ennustaminePanustamine paaris või paaritu arvu korralLine ennustusedPanustamine numbritele vahemikus 1-18 / 19-36
Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter
Värvide ennustamine

Värvide ennustamine

Olenemata sellest, kas see on Ameerika rulett või Euroopa rulett, kehtib see kihlvedude tabel mõlemat tüüpi mängude puhul. Nagu teada, jagunevad ruletirataste numbrid kaheks värviks, punaseks ja mustaks. Mängijad saavad panuseid teha, valides ühe neist värvidest. Kui mängija on valinud õnneliku värvi, kahekordistatakse tema panus. Võiduvõimalused on peaaegu võrdsed. Selles kihlvedude kategoorias on kasiinol aga väike eelis, sest ruletiratas sisaldab ka rohelist värvi, mis on määratud nullinumbriga. Seetõttu on pikas perspektiivis kasiinol eelis.

Värvide ennustamine
Panustamine paaris või paaritu arvu korral

Panustamine paaris või paaritu arvu korral

Seda tüüpi panused kuuluvad ka turvalisemate panuste kategooriasse, mis kahekordistavad mängija valitud väärtuse. Uus rulettratas sisaldab numbreid 1 kuni 36. Ruletilaual on kõik need numbrid jagatud kahte kategooriasse, paaris ja paaritu. Seega on mängijal võimalus valida üks neist kategooriatest. Kui valitud arv on võitja, saab mängija topeltvõidu. Kuid ka selles kihlvedude kategoorias on kasiinol eelis. Kui võidunumber on null, siis seda paaritu või paaritu arvu kategooriasse ei arvata.

Panustamine paaris või paaritu arvu korral
Line ennustused

Line ennustused

Teine rulett-kihlvedude tüüp on line ennustus. Selle panuse saab lisada turvalisemate panuste kategooriasse, kuna see pakub suuri võiduvõimalusi. Kõik numbrid 1 kuni 36 jagunevad kolmeks veeruks. Kõik need veerud sisaldavad 12 horisontaalselt joonistatud numbrit. Iga veerg vastab lahtrile, kuhu mängija saab oma panuse panna. Seega saab ta ühe käiguga panustada 12 numbrile korraga. Seda tüüpi panuste võidud on väiksemad, kuna panuse summa jagatakse võrdselt iga veeru numbri jaoks.

Line ennustused
Panustamine numbritele vahemikus 1-18 / 19-36

Panustamine numbritele vahemikus 1-18 / 19-36

Ruleti kihlvedude ruudustik on üsna mitmekesine ja pakub võimalust riskantsemateks või turvalisemateks panusteks. Seetõttu on võiduvõimalused peaaegu 50:50 ja võidud erinevad sõltuvalt panuse summast. Paljude panustamistüüpide hulgas on mängijatel võimalus panustada väikeste või suurte numbrite peale. Seetõttu on võimalus panustada otse numbritele, mis kuuluvad sarjadesse vahemikus 1-18 või 19-36. Kui voor on õnnelik, kahekordistab mängija oma panuse summa. Samuti sarnaneb seda tüüpi panus võidumäära alusel värvide või paarisarvude või paaritute numbrite panusega.

Panustamine numbritele vahemikus 1-18 / 19-36
About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi