Maksimeerige oma Rulett võidud

Ruleti tüüp, millega mängija tegeleb, mõjutab nende võimalusi võita mängitav voor. Ruleti laadist aru saamine võimaldab mängijal õigesti panustada ja teada, millised laua taskud teenivad talle rohkem. Seetõttu võib mängija võidu maksimeerimiseks sellele taskule panustada.

Mängija kohtub tavaliselt Euroopa ja Ameerika rulettlaudadega. Ameerika rulettlaual on täiendav topeltnull (00) pesa. See lisapesa mõjutab mängija võimalust negatiivselt võita. Seetõttu on soovitatav, et mängijad pöörduksid paremate võiduvõimaluste saamiseks Euroopa laudade poole.

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter
2: panus numbrirühmale

2: panus numbrirühmale

Mängijad tahavad loomulikult ruletimängus jackpotti lüüa. Auhinnale pääsemiseks on võiduvõimalused aga väga väikesed. Täpselt see juhtub siis, kui mängijad panustavad ühele numbrile, et laua keerutamisel palli tasku panna.

Asjatundjad soovitavad, et kui mängijal on parem oma võimalusi võita ruletimängus, panustada numbrirühmale. Seda tüüpi panuste korral saab mängija väiksema väljamakse, kuid võidab vooru juhul, kui pall arveldab taskus numbriga, mille ta valis.

2: panus numbrirühmale
3: pidage kinni panustamise eelarvest

3: pidage kinni panustamise eelarvest

Põnevust tekitab iga kord, kui mängija hakkab võitma rulettmängu. On oluline, et mängija püsiks keskendunud, kui ta siseneb võidurütmi. Kui mängija alustab võiduvõimalust, on kiusatus maksta võidu suurendamiseks rohkem kui esialgselt eelarves ette nähtud summa.

Rulett on mäng, kus mängija, kes mängib pikka mängu, võidab lõpuks rohkem. Mängijatel, kes märkavad, et nad alles alustasid võiduvõimalusega, on soovitatav enne alustamist kinni pidada algsest panustamise limiidist. See tava võimaldab neil eelarvet kõikvõimalike järskude muutuste korral vähendada.

3: pidage kinni panustamise eelarvest
4: panustage välispanus

4: panustage välispanus

Ruletivälised ennustused viitavad panustele, mille mängijad teevad keerutuse tulemuse kohta, kuid mis ei suuna numbreid. Väline panus võib olla näiteks panus, et tulemus on paaritu või paarisarv, mitte aga täpne arv.

Ruletiga alustavatel mängijatel on väljaspool asuvate panustega võrreldes sisemiste ennustustega paremad võiduvõimalused. Lisaks on väljaspool olevaid panuseid lihtsam mõista ja igaüks võib sellise tulemuse osas panustada isegi siis, kui ta teab mängureegleid või mitte. Lisaks paaritule ja paaritule numbrile suurendab värviga panustamine ka võiduvõimalusi.

4: panustage välispanus
5: viisid, kuidas parandada võiduvõimalusi rulettmängus

5: viisid, kuidas parandada võiduvõimalusi rulettmängus

Nagu kõik teisedki kasiinomängud, aitab strateegia igal mängijal ruletil rohkem võita. Seal on palju dokumenteeritud ruleti mängimise strateegiaid. Mängija saab valida ükskõik millise neist ja mängida nendega tähthaaval. Eksperdid soovitavad mängijatel siiski leida strateegia, mis sobib nende mänguisiksustega.

See kohandamine võimaldab mängijal mängu jätkudes strateegiat erinevatele meeleoludele kohandada. Kriitiline on see, et mängija säilitab mängu alustamisel sama lähenemisviisi kuni mängu lõpuni. Selle kaudu saavad nad teha paremaid otsuseid, mis parandavad nende võiduvõimalusi.

5: viisid, kuidas parandada võiduvõimalusi rulettmängus
About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi