Bitcoini ruleti mängimise põhitõed

Kuidas mängida

2021-09-22

Krüptorahad kujundavad peaaegu kõiki maailma tööstusharusid. Veebikasiinod on uue trendiga kiiresti kohanenud. Tänapäeval aktsepteerib praktiliselt iga uus kasiino bitcoini või muud tüüpi krüptovaluutat. Seda öeldes, online -ruleti mängude mängimine Bitcoinil on palju eeliseid.

Bitcoini ruleti mängimise põhitõed

Tagaküljel on mõned puudused. Sellega seoses peaksid algajad tutvuma bitcoini ruleti toimimisega. See artikkel sisaldab asjakohaseid üksikasju bitcoini ruletiga alustamiseks.

Bitcoini hankimine mängimiseks

Enne bitcoini ruleti mängimist peate omama mõnda bitcoini. Kui teil seda veel pole, looge lihtsalt konto ühel krüptovaluuta vahetusplatvormil. Kõige populaarsemad neist on:

  • Binance
  • Coinbase
  • Kraken

Enne mängude jaoks bitcoini ostmist kontrollige alati, kas sait, kus mängite, võtab kasutusele teie vahetusplatvormi sissemakseid. Lisaks aitaks see, kui teil oleks bitcoini salvestamiseks krüpto -rahakott.

Bitcoini ruleti plussid ja miinused

Plussid

  • Lihtne juurdepääs - Bitcoini mängimine võimaldab vältida fiat raha kasiinodele kehtestatud piiranguid. USA -l on hasartmängureeglid karmimad kui üheski teises maailma riigis. Kuna bitcoin on täielikult detsentraliseeritud, ei kehti mõned pärisraha kasiinodele kehtivad seadused bitcoini kasiinode kohta. USA mängijatel võidakse aga sellistele saitidele juurdepääsu piirata. Sellisel juhul võib hea VPN aidata teie ühendust varjata, et saaksite bitcoini ruleti mängida.

  • Privaatsus - kasiinomängijad hindavad oma privaatsust. Seetõttu muudab bitcoini tehingute anonüümne olemus selle parimaks online -mängude makseviisiks. Traditsioonilised makseviisid nõuavad nende nimede, aadresside ja kontaktandmete loetlemist. Tänu sellele saab mängija, kes teeb tohutu võidu või kaotuse, kõigile teada. Bitcoini abil saab mängija mängida ilma isiklikke üksikasju avaldamata. Sellisena ei tea keegi, millal nad võidavad või kaotavad.

  • Madalad tehingutasud Bitcoini maksete puhul - krüptomaksete alus on detsentraliseerimine. Teisisõnu, inimesed saavad vabakaubandust nautida ilma vahendajatele tasusid maksmata. Sellega seoses on bitcoini maksed võrreldes teiste makseviisidega madalaimad tehingutasud. Mõned kasiinod ei kehtesta bitcoini maksetele mingeid tasusid.

  • Õiglus - Bitcoini kasiinodel on kõigi liikmete jaoks õiglased tingimused. Sellistel saitidel loetletud mängud annavad mängijatele võrdsed võiduvõimalused. Lisaks testitakse mängude õigsust enne nende saitidel loetlemist.

Miinused

  • Bitcoiinidel on stabiilmüntidega võrreldes kõrge volatiilsuse indeks. Kuna bitcoini väärtus muutub pidevalt, võivad teie võidud mõne tunniga väärtust koguda või kaotada.

Järeldus

Bitcoin muudab seda, kuidas Ameerika mängijad mängivad. Lähtudes hiljutistest suundumustest, on plokiahela tehnoloogia siin pikemas perspektiivis. Seetõttu on soovitav tutvuda bitcoini töödega. Nagu ülaltoodud jaotistest näete, pole Bitcoini ruleti mängimine nii raske. Alustamiseks liituge täna bitcoini kasiinoga.

7 huvitavat ruleti fakti, mida te kunagi ei teadnud
2021-12-01