Roulette
et
RouletteSeal
  • Mobiiltelefon
  • Boonus
  • Kuidas mängida
  • Kasiino
  • Päris raha
  • Reaalajas

Kuidas mängida Roulette

Rulett on üks populaarsemaid kasiino lauamänge. See ilmus seitsmeteistkümnendal sajandil, kuid selle päritolu on endiselt ebaselge. Arvatakse, et see on arenenud keskajal õnneratta legendist. Selle legendi kohaselt keerutab õnnejumalanna silmadega seotud õnneratast, valides juhuslikult inimeste saatuse. Kuid aja jooksul läbis rulettratas mitmesuguseid ümberkujundamisi, kuni jõudis moodsa versioonini. Ruleti praegune versioon on peaaegu identne, väikeste erinevustega Ameerika ruleti puhul, millel mõnel juhul on lisasümbol, topeltnull.

Ruleti ülevaade

Uus ruletiratas sisaldab 37 sümbolit. Neid tähistab joonis 0, millele on omistatud roheline värv, ja numbrid 1 kuni 36. Need numbrid on omakorda tähistanud ühte kahest värvist: punast või musta. Klassikaline ruletilaud on jagatud 3 horisontaalseks reaks ja 12 vertikaalseks veeruks ning iga kast kuulub numbrini 1 kuni 36. Pealegi on seal kast, kuhu nullarv kuulub. Kogu see tabel on omakorda omistanud erinevad lahtrid, mis on grupeeritud kategooriatesse, kuhu mängija saab paigutada summa, mida ta soovib panustada.

Tabeli jaotus

Lisaks numbritega peatabelile sisaldab ruletttabel kaste, mis vastavad erinevatele numbritele või värvidele. Seega jagunevad 36 numbrit 3 kategooriasse: esimesed 12 numbrit, 12 keskmist numbrit ja 12 viimast numbrit. Lisaks sellele on punaseks ja mustaks värvitud 2 kasti. Peale nende on paaritu või paarisarvu kategooria, igal tabelil on oma kast. Samuti jagunevad 36 numbrit kaheks. Esimene pool kuulub numbriteks 1-18 ja teine pool numbriteks 19-36. Kõik need kategooriad on tehtud nii, et mängija saab panuse kiiremini valida.

Erinevat tüüpi panused

Rulettmäng pakub laias valikus panuseid, nii et iga panustaja saab valida endale sobiva panuse tüübi. Ilmselt annab iga tüüpi panus erinevat võitu. Seega saab rulett-kihlveod jagada riskantseks panuseks ja vastutustundlikuks panustamiseks, mis on vähem riskantne ja suurema võiduvõimalusega. Seetõttu on mängijatel võimalus sõltuvalt mängu strateegiast valida, milliseid panuseid teha. Ja isegi kui rulett on õnnemäng, tagab edu mängijate strateegia.

Kihlvedude kategooriad

Rulettmäng annab mängijatele vaba käe valida, milliseid panuseid teha. Kõige populaarsemad on panused paaritu või paarisarvu korral ning samuti punase või musta panuse korral. Seda tüüpi panused annavad mängijatele peaaegu võrdsed võimalused võita. Selles olukorras kahekordistab mängija oma panuse summa. Samuti on võimalus panustada ühele või mitmele numbrile. Siiski on võiduvõimalused palju väiksemad. Samuti on võimalik panustada numbritele 1-18, 19-36 või mis tahes numbritele, mis kuuluvad 12-seeria 3-seeriasse.

Rulettmäng: lihtsam kui juurdepääsetavam kui kunagi varem

Rulettmäng on varanduste mäng, millele pääsevad ligi kõik bettarid, kes soovivad oma õnne proovile panna. Reeglid on lihtsad ja koefitsiendid suured.

Read more...
Roulette
Kuidas võita

Ruleti tüüp, millega mängija tegeleb, mõjutab nende võimalusi võita mängitav voor. Ruleti laadist aru saamine võimaldab mängijal õigesti panustada ja teada, millised laua taskud teenivad talle rohkem. Seetõttu võib mängija võidu maksimeerimiseks sellele taskule panustada.

Mängija kohtub tavaliselt Euroopa ja Ameerika rulettlaudadega. Ameerika rulettlaual on täiendav topeltnull (00) pesa. See lisapesa mõjutab mängija võimalust negatiivselt võita. Seetõttu on soovitatav, et mängijad pöörduksid paremate võiduvõimaluste saamiseks Euroopa laudade poole.

2: panus numbrirühmale

Mängijad tahavad loomulikult ruletimängus jackpotti lüüa. Auhinnale pääsemiseks on võiduvõimalused aga väga väikesed. Täpselt see juhtub siis, kui mängijad panustavad ühele numbrile, et laua keerutamisel palli tasku panna.

Asjatundjad soovitavad, et kui mängijal on parem oma võimalusi võita ruletimängus, panustada numbrirühmale. Seda tüüpi panuste korral saab mängija väiksema väljamakse, kuid võidab vooru juhul, kui pall arveldab taskus numbriga, mille ta valis.

3: pidage kinni panustamise eelarvest

Põnevust tekitab iga kord, kui mängija hakkab võitma rulettmängu. On oluline, et mängija püsiks keskendunud, kui ta siseneb võidurütmi. Kui mängija alustab võiduvõimalust, on kiusatus maksta võidu suurendamiseks rohkem kui esialgselt eelarves ette nähtud summa.

Rulett on mäng, kus mängija, kes mängib pikka mängu, võidab lõpuks rohkem. Mängijatel, kes märkavad, et nad alles alustasid võiduvõimalusega, on soovitatav enne alustamist kinni pidada algsest panustamise limiidist. See tava võimaldab neil eelarvet kõikvõimalike järskude muutuste korral vähendada.

4: panustage välispanus

Ruletivälised ennustused viitavad panustele, mille mängijad teevad keerutuse tulemuse kohta, kuid mis ei suuna numbreid. Väline panus võib olla näiteks panus, et tulemus on paaritu või paarisarv, mitte aga täpne arv.

Ruletiga alustavatel mängijatel on väljaspool asuvate panustega võrreldes sisemiste ennustustega paremad võiduvõimalused. Lisaks on väljaspool olevaid panuseid lihtsam mõista ja igaüks võib sellise tulemuse osas panustada isegi siis, kui ta teab mängureegleid või mitte. Lisaks paaritule ja paaritule numbrile suurendab värviga panustamine ka võiduvõimalusi.

5: viisid, kuidas parandada võiduvõimalusi rulettmängus

Nagu kõik teisedki kasiinomängud, aitab strateegia igal mängijal ruletil rohkem võita. Seal on palju dokumenteeritud ruleti mängimise strateegiaid. Mängija saab valida ükskõik millise neist ja mängida nendega tähthaaval. Eksperdid soovitavad mängijatel siiski leida strateegia, mis sobib nende mänguisiksustega.

See kohandamine võimaldab mängijal mängu jätkudes strateegiat erinevatele meeleoludele kohandada. Kriitiline on see, et mängija säilitab mängu alustamisel sama lähenemisviisi kuni mängu lõpuni. Selle kaudu saavad nad teha paremaid otsuseid, mis parandavad nende võiduvõimalusi.

Read more
Panused

Rulett on üks atraktiivsemaid lauamänge ja on kõigi kasiinode pärl, olgu see siis füüsiline või virtuaalne. Mäng on nii populaarne, et sõltuvalt kasiinost või riigist on loodud mitu versiooni. Seega on saadaval nii Ameerika rulett, Prantsuse rulett, Euroopa rulett, Grand Rulett mängud kui ka versioonid, mille iga kasiino võtab vastu eraldi. Põhireeglid jäävad samaks ja panused varieeruvad kasiinost erinevalt. Ruletilaud ja -ratas jäävad aga muutumatuks ning oluline on vaid mängija õnn ja tema rakendatav strateegia.

Värvide ennustamine

Olenemata sellest, kas see on Ameerika rulett või Euroopa rulett, kehtib see kihlvedude tabel mõlemat tüüpi mängude puhul. Nagu teada, jagunevad ruletirataste numbrid kaheks värviks, punaseks ja mustaks. Mängijad saavad panuseid teha, valides ühe neist värvidest. Kui mängija on valinud õnneliku värvi, kahekordistatakse tema panus. Võiduvõimalused on peaaegu võrdsed. Selles kihlvedude kategoorias on kasiinol aga väike eelis, sest ruletiratas sisaldab ka rohelist värvi, mis on määratud nullinumbriga. Seetõttu on pikas perspektiivis kasiinol eelis.

Panustamine paaris või paaritu arvu korral

Seda tüüpi panused kuuluvad ka turvalisemate panuste kategooriasse, mis kahekordistavad mängija valitud väärtuse. Uus rulettratas sisaldab numbreid 1 kuni 36. Ruletilaual on kõik need numbrid jagatud kahte kategooriasse, paaris ja paaritu. Seega on mängijal võimalus valida üks neist kategooriatest. Kui valitud arv on võitja, saab mängija topeltvõidu. Kuid ka selles kihlvedude kategoorias on kasiinol eelis. Kui võidunumber on null, siis seda paaritu või paaritu arvu kategooriasse ei arvata.

Line ennustused

Teine rulett-kihlvedude tüüp on line ennustus. Selle panuse saab lisada turvalisemate panuste kategooriasse, kuna see pakub suuri võiduvõimalusi. Kõik numbrid 1 kuni 36 jagunevad kolmeks veeruks. Kõik need veerud sisaldavad 12 horisontaalselt joonistatud numbrit. Iga veerg vastab lahtrile, kuhu mängija saab oma panuse panna. Seega saab ta ühe käiguga panustada 12 numbrile korraga. Seda tüüpi panuste võidud on väiksemad, kuna panuse summa jagatakse võrdselt iga veeru numbri jaoks.

Panustamine numbritele vahemikus 1-18 / 19-36

Ruleti kihlvedude ruudustik on üsna mitmekesine ja pakub võimalust riskantsemateks või turvalisemateks panusteks. Seetõttu on võiduvõimalused peaaegu 50:50 ja võidud erinevad sõltuvalt panuse summast. Paljude panustamistüüpide hulgas on mängijatel võimalus panustada väikeste või suurte numbrite peale. Seetõttu on võimalus panustada otse numbritele, mis kuuluvad sarjadesse vahemikus 1-18 või 19-36. Kui voor on õnnelik, kahekordistab mängija oma panuse summa. Samuti sarnaneb seda tüüpi panus võidumäära alusel värvide või paarisarvude või paaritute numbrite panusega.

Read more
Põhistrateegia

Rulett on oma lihtsuse tõttu üks populaarsemaid online kasiinomänge. Selles mängus on kolm varianti; Prantsuse rulett, Euroopa rulett ja Ameerika rulett. Kui prantsuse rulett on vanim, siis kasiinohuviliste seas on kõige populaarsemad kaks muud varianti.

Ruleti mängimine on väga lihtne, kuna osalejad peavad ennustama, kuhu kiip arveldab pärast ratta peatumist. Ehkki seda peetakse õnnemänguks, seavad mõned strateegiad mängijaid paremas olukorras võitmiseks.

Selles artiklis tuuakse välja parimad ruletistrateegiad, mida mängijad saavad maja peksmiseks kasutada.

1. Martingale ruleti strateegia

See on kõige populaarsem strateegia mitte ainult ruletis, vaid ka mitmetes teistes kasiinomängudes.

Selle strateegia abil ruleti mängimiseks leidke tabel, kus on minimaalsed ja maksimaalsed panused. Alustage väikeste panustega punase / musta, paaris / paaritu või 1-18 / 19-36. Kui tulemuseks on võit, panustage sama summa, sama panusega nagu alguses. Parima kaotamise korral kahekordistage panus ja panustage sama tulemusega nagu eelmine panus.

Martingale'il on veel üks variant, mida nimetatakse Martingale'i vastaseks ehk Martingale'i vastupidiseks ehk Martingale'i vastupidiseks, kus mängijad peaksid suurendama panuse suurust, kui nad võidavad, ja vähendama panuse suurust, kui nad kaotavad.

2. Fibonacci ruleti strateegia

See strateegia põhineb "Fibonacci jadal", kus iga kahe esimese numbri järel olev arv on kahe eelneva numbri summa. Konteksti panemiseks näete järgnevust, kuidas see välja näeb; 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144.

Idee on liikuda järjestuses kaks numbrit tagasi, et saada järgmine panuse summa, kui see on võit. Kaotuse jaoks on järgmine panuse summa sarja järgmine number.

Niisiis, kui panus on 8 ja tulemus on võit, on järgmine panus 3, kui aga see on kaotus, on järgmise panuse suurus 13.

3. D'Alemberti ruleti strateegia

D'Alemberti strateegia on lihtsaim ruletistrateegia ja selles suhtes kõige kindlam, kuna see põhineb panuse summa suurendamisel või vähendamisel ühe võrra, erinevalt Martingale'ist, kus panus kahekordistatakse.

Ruleti mängimiseks, kasutades D'Alemberti strateegiat, alustage punase / musta, paaritu või paaris või 1-18 / 19-36. Kui panus võidab, vähendage panuse summat ühe võrra ja mängige sama panust, mis eelmine. Kui see on kaotus, suurendage panuse summat ühe võrra ja mängige sama panust.

Praktikas tähendab see, et kui panuse summa on 5 ja see on võit, on järgmise panuse summa 4, kaotuse korral aga 6.

4. James Bondi ruleti strateegia

See on väga riskantne asi ja on sageli kogenud mängijatele mõeldud reserv. James Bondi strateegiat kasutades ruleti mängimiseks vajavad mängijad 200 ja kogu see summa võetakse ühe korra maha. 140 makstakse suurte numbrite korral, mis on 19-36, 50 on 13-18 ja ülejäänud summa on 0. Risti sõrmedel, mida number 1-12, ei kuvata.

Ülaltoodud on kõige populaarsemad ruletistrateegiad. Aga kas nad töötavad? Noh, kuigi strateegiad suurendavad võiduvõimalusi, ei taga ükski võitu, nii et päeva lõpuks on rulett seotud õnnega.

Read more
Reeglid

Ruleti korral keerutab edasimüüja rulettlauda ühel viisil, pall aga teistpidi. Mängijad teevad panuseid selle kohta, millisele numbrile pall maandub, kui rulettlaud peatub. See arv on võitja ning mängija, kes panustab õigesti, võidab ringi ja diiler algatab uue vooru.

Kõigil ruletilaudadel on kaks osa. Esimene osa sisaldab numbreid. Selles jaotises mängijad panustavad. Teises jaotises on pöörlevad numbrid. Numbrid algavad nullist (0) või topeltnullist (00) kuni 36. Nullid on rohelised ja muud numbrid vahelduvad musta ja punasega.

Ruleti panustamise tüübid

Enamikul rulettlaudadel on mängijatel võimalus teha kahte silmapaistvat tüüpi panuseid: nii sisemised kui ka välised panused. Sisepanused hõlmavad ennustusi arvu või numbrigrupi kohta, millele mängija soovib, et pall maanduks. Seda tüüpi kihlveod võivad olla lihtsad, näiteks pall maandub tasku numbrile 3 või 20.

Välised panused pakuvad mitte numbritele, vaid millelegi muule. Siin saab mängija kihla vedada, et pall maandub paaritu või isegi tasku. Lisaks võib mängija panustada pallile, et maanduda punasele või mustale või isegi rohelisele taskule.

Panuste tegemine ruletile

Kõik rulettmängus osalevad mängijad peavad enne mängu algust panustama. Diiler lubab avatud seanssi, kus mängijad paigutavad žetooni valikutele, mida nad soovivad teha. Kui iga mängija on oma panuse teinud ja kinnitanud, et see on õige, keerutab diiler kõigepealt lauda ja siis viskab palli vastupidises suunas.

Kui mängija teeb oma panuse ja diiler laua keerutab, on mäng sessioon. See fraas tähendab, et mängija ei saa oma panust tagasi tõmmata ja peab ootama vooru lõppu. Mängija võib mängust lahkuda enne järgmist vooru.

Ruleti võitja määramine

Reeglid, kuidas rulettmängus võitjat kindlaks teha, on väga selged. Vooru võitnud mängija on panus võidunumbrile või mõnele muule mõjutavale tegurile. Kui laud keerutab, vaatab edasimüüja iga inimese panuse tulemuse suhtes üle ja kui võitja (või võitjad) selgub, kuulutab ta võitja.

Seejärel jagab diiler järgmise vooru panuseid. Kui võitjat pole saadaval, tähendab see, et kõik selle vooru mängijad kaotasid selle panuse. Diiler alustab järgmist ringi ja võtab selle eest panused.

Mängija käitumine rulettmängude ajal

Rulettmängus juhendavad mõned reeglid, kuidas mängijad mängu käitudes end käituma peavad. Reegel number 1 on see, et mängija ei saa panust tühistada, kui laud hakkab keerutama. Mängija peab ootama ja nägema mängu tulemust.

Lisaks saab ruletimängu ajal väljamakse teha vaid edasimüüja. Samuti on diiler ainus, kes saab puudutatud mängijate žetoone puudutada. Lõpuks, rulettmängus ei tohi ükski mängija puudutada võidunumbri markerit; ka siis mäng jätkub.

Read more
Võiduvõimalused

Kogu maailmas on kolm populaarset rulettmängu. Nende hulka kuuluvad Ameerika, Prantsuse ja Euroopa rulett. Üks asi, mis kõigil neil mängudel on ühist, on see, et nad loodavad ainult õnnele ja seetõttu on mängija koefitsiendid olulised. Seetõttu peaksid mängijad enne õige variandi kasuks otsustamist mõistma matšis võidu tõenäosust.

Paljud arvustajad väidavad, et ruleti šansid on üsna suured. Tavaliselt on 38 numbrit, millele mängijad saavad maanduda. Seetõttu on ühe numbri löömise tõenäosus suur 37: 1. Selles artiklis käsitletakse võimalusi, kuidas mängijad võivad nendele koefitsientidele vaatamata võita.

Panuste arvutamine ruleti diagrammide abil

Tavaline on, et ülekuulatavad mängijad küsivad, kui palju raha nad ruletiga võidavad. Enamikul juhtudel erineb vastus sageli ruleti variandist, mille mängijad valivad mängida. Sellepärast on koefitsientide mõistmiseks oluline jälgida saadaolevaid ruleti graafikuid.

Internetis on palju veebisaite, mis pakuvad täpset arvutust ruleti koefitsientide kohta nende variantide põhjal. Need arvutused põhinevad summal, mida mängijad saavad võita, kui panustate 1 ühiku. Üks on aga selge: ameerika ruletil on teiste variantidega võrreldes kõige madalam väljamakse protsent.

Koefitsiendid ja väljamaksed väliste panuste jaoks

Ruleti puhul on tavaliselt kahte tüüpi panuseid. Nende hulka kuuluvad nii sisemised kui ka välised panused. Nagu nimed näitavad, põhinevad panused kihlvedude positsioonidel võrgus leiduvates ruletitabelites. Enamasti on välispanustel suuremad võimalused võita. Võrreldes sisemiste panustega on nende väljamaksed siiski väiksemad.

Inimesed, kellele meeldib seda turvaliselt mängida ja kes soovivad kõrgema koefitsiendiga mänge, väljaspool olevad panused on nende jaoks parimad võimalused. Kõige populaarsemateks välispanusteks nimetatakse ühtlast raha. Nende panuste koefitsient on tavaliselt kuni 50% ja paljud mängijad armastavad neid.

Sisepanuste koefitsiendid ja väljamaksed

Sisepanuste osas on seevastu tavaliselt väga madalad võiduvõimalused. Neil on aga parimad väljamaksed mängijatele, kes võidavad. Sel juhul panustavad mängijad tihti ühele numbrile või väikesele numbrigrupile kombinatsioonina. Nii nagu välispanused, tuginevad need panused alati ruleti graafikutele.

Seal on kuus kõige tavalisemat tüüpi panust, nimelt sirge, jagatud, tänav, nurk, kahekordne tänav ja korv. Sirgete panuste jaoks on vaja, et mängijad panustaksid ühele numbrile, jagatud panused hõlmavad panustamist kahele numbrile 38st ja tänav nõuab panustamist neljale ja nii edasi.

Ruleti koefitsientide suurendamine

Kuigi rulett sõltub ainult õnnest, on strateegiaga mängijatel mängudes suurem võimalus võita. Alguses võib mäng tunduda, et see seisneb ainult žettide jagamises ja panuste tegemises. Tegelikult on pärast esimest panust mängijatel raske oma instinkte kontrollida. Kahjude vältimiseks on siiski hea olla professionaalne.

Alustuseks peaks panustama ainult väliste panustega ja pidama kinni minimaalsest tabelist. Samuti on hea panna vanuserühmad kahele välispanusele võrdse rahaga. Üks panus peaks olema võrdsest panusest, teine veerust.

Read more
LinksPrivaatsuspoliitikaHasartmängusõltuvusKohustustest loobuminePrivaatsuspoliitikaVastutustundlik mängimineTingimused
© RouletteSeal 2020