Kuidas mängida Rulett

Rulett on üks populaarsemaid kasiino lauamänge. See ilmus seitsmeteistkümnendal sajandil, kuid selle päritolu on endiselt ebaselge. Arvatakse, et see on arenenud keskajal õnneratta legendist. Selle legendi kohaselt keerutab õnnejumalanna silmadega seotud õnneratast, valides juhuslikult inimeste saatuse. Kuid aja jooksul läbis rulettratas mitmesuguseid ümberkujundamisi, kuni jõudis moodsa versioonini. Ruleti praegune versioon on peaaegu identne, väikeste erinevustega Ameerika ruleti puhul, millel mõnel juhul on lisasümbol, topeltnull.

Ruleti tüüp, millega mängija tegeleb, mõjutab nende võimalusi võita mängitav voor. Ruleti laadist aru saamine võimaldab mängijal õigesti panustada ja teada, millised laua taskud teenivad talle rohkem. Seetõttu võib mängija võidu maksimeerimiseks sellele taskule panustada.

Loe rohkem

Rulett on üks atraktiivsemaid lauamänge ja on kõigi kasiinode pärl, olgu see siis füüsiline või virtuaalne. Mäng on nii populaarne, et sõltuvalt kasiinost või riigist on loodud mitu versiooni. Seega on saadaval nii Ameerika rulett, Prantsuse rulett, Euroopa rulett, Grand Rulett mängud kui ka versioonid, mille iga kasiino võtab vastu eraldi. Põhireeglid jäävad samaks ja panused varieeruvad kasiinost erinevalt. Ruletilaud ja -ratas jäävad aga muutumatuks ning oluline on vaid mängija õnn ja tema rakendatav strateegia.

Loe rohkem

Rulett on oma lihtsuse tõttu üks populaarsemaid online kasiinomänge. Selles mängus on kolm varianti; Prantsuse rulett, Euroopa rulett ja Ameerika rulett. Kui prantsuse rulett on vanim, siis kasiinohuviliste seas on kõige populaarsemad kaks muud varianti.

Loe rohkem

Ruleti korral keerutab edasimüüja rulettlauda ühel viisil, pall aga teistpidi. Mängijad teevad panuseid selle kohta, millisele numbrile pall maandub, kui rulettlaud peatub. See arv on võitja ning mängija, kes panustab õigesti, võidab ringi ja diiler algatab uue vooru.

Loe rohkem

Kogu maailmas on kolm populaarset rulettmängu. Nende hulka kuuluvad Ameerika, Prantsuse ja Euroopa rulett. Üks asi, mis kõigil neil mängudel on ühist, on see, et nad loodavad ainult õnnele ja seetõttu on mängija koefitsiendid olulised. Seetõttu peaksid mängijad enne õige variandi kasuks otsustamist mõistma matšis võidu tõenäosust.

Loe rohkem
Ruleti ülevaade

Ruleti ülevaade

Uus ruletiratas sisaldab 37 sümbolit. Neid tähistab joonis 0, millele on omistatud roheline värv, ja numbrid 1 kuni 36. Need numbrid on omakorda tähistanud ühte kahest värvist: punast või musta. Klassikaline ruletilaud on jagatud 3 horisontaalseks reaks ja 12 vertikaalseks veeruks ning iga kast kuulub numbrini 1 kuni 36. Pealegi on seal kast, kuhu nullarv kuulub. Kogu see tabel on omakorda omistanud erinevad lahtrid, mis on grupeeritud kategooriatesse, kuhu mängija saab paigutada summa, mida ta soovib panustada.

Ruleti ülevaade
Tabeli jaotus

Tabeli jaotus

Lisaks numbritega peatabelile sisaldab ruletttabel kaste, mis vastavad erinevatele numbritele või värvidele. Seega jagunevad 36 numbrit 3 kategooriasse: esimesed 12 numbrit, 12 keskmist numbrit ja 12 viimast numbrit. Lisaks sellele on punaseks ja mustaks värvitud 2 kasti. Peale nende on paaritu või paarisarvu kategooria, igal tabelil on oma kast. Samuti jagunevad 36 numbrit kaheks. Esimene pool kuulub numbriteks 1-18 ja teine pool numbriteks 19-36. Kõik need kategooriad on tehtud nii, et mängija saab panuse kiiremini valida.

Tabeli jaotus
Erinevat tüüpi panused

Erinevat tüüpi panused

Rulettmäng pakub laias valikus panuseid, nii et iga panustaja saab valida endale sobiva panuse tüübi. Ilmselt annab iga tüüpi panus erinevat võitu. Seega saab rulett-kihlveod jagada riskantseks panuseks ja vastutustundlikuks panustamiseks, mis on vähem riskantne ja suurema võiduvõimalusega. Seetõttu on mängijatel võimalus sõltuvalt mängu strateegiast valida, milliseid panuseid teha. Ja isegi kui rulett on õnnemäng, tagab edu mängijate strateegia.

Erinevat tüüpi panused
Kihlvedude kategooriad

Kihlvedude kategooriad

Rulettmäng annab mängijatele vaba käe valida, milliseid panuseid teha. Kõige populaarsemad on panused paaritu või paarisarvu korral ning samuti punase või musta panuse korral. Seda tüüpi panused annavad mängijatele peaaegu võrdsed võimalused võita. Selles olukorras kahekordistab mängija oma panuse summa. Samuti on võimalus panustada ühele või mitmele numbrile. Siiski on võiduvõimalused palju väiksemad. Samuti on võimalik panustada numbritele 1-18, 19-36 või mis tahes numbritele, mis kuuluvad 12-seeria 3-seeriasse.

Kihlvedude kategooriad
Rulettmäng: lihtsam kui juurdepääsetavam kui kunagi varem

Rulettmäng: lihtsam kui juurdepääsetavam kui kunagi varem

Rulettmäng on varanduste mäng, millele pääsevad ligi kõik bettarid, kes soovivad oma õnne proovile panna. Reeglid on lihtsad ja koefitsiendid suured.

Rulettmäng: lihtsam kui juurdepääsetavam kui kunagi varem