Red Rake Gamingust saab Playtechi sisupartner

Kasiino

2021-08-25

Hispaania online kasiinotarkvara arendaja Red Rake Gaming sõlmis lepingu spordiennustuste ja iGaming tarkvara tarnija Playtechiga. Tehing hõlmab Red Rake Gamingi võrgu- ja mobiilimängude kataloogi lisamist Playtechi mängude turule.

Red Rake Gamingust saab Playtechi sisupartner

Red Rake Gaming pakkumised

Hispaanias asuv Valencia ettevõte alustas sotsiaalsete kasiinomängude pakkujana. Tänapäeval on pärisrahaga mängitavad online -kasiinomängud Red Rake'i portfelli kuuluvad. Lisaks teenindusaegadele pakub ettevõte blackjacki, videobingot ja videopokkerit.

Red Rake'il on samuti hea valik online -rulettimänge. Mängijad saavad valida RNG Euroopa, Prantsuse ja Ameerika ruletilaudade hulgast.

Red Rake Gaming pakub laiemat haaret

Red Rake Gamingi tegevdirektor Nick Barr selgitab oma avalduses Playtechiga seotuse olulisust. Esiteks avab see Red Rake'ile hulga võimalusi oma reguleeritud turu ulatuse parandamiseks ja laiendamiseks.

Tänu Playtechi mänguturule saavad operaatorid oma mängunimekirju täiendada mõne Red Rake'i kõige paremini toimiva sisuga. Tehing võimaldab Red Rake'il jõuda turgudele erinevates maailma piirkondades.

Veel sisupartnereid Playtechile

Playtech pakub üle 700 tipptasemel varalise ja eliidi kaubamärgiga mängu, sealhulgas hitt Age of the Gods ja Jackpot Giant. Playtech tarnib samuti mänge, mis on tuletatud populaarsetest filmidest nagu Matrix, Gladiator ja Robocop.

Red Rake'i pakkumisi, mida Playtechi kasiinodirektor James Frendo nimetab „ülimalt uuenduslikuks”, prognoosib ta online -kasiinooperaatorite ja nende vaatajaskonna jaoks suureks eduks.

Playtechil, millel on 150 rahvusvahelist litsentsi enam kui 30 reguleeritud jurisdiktsioonis, on platvormideülene tootekataloog. See tähendab, et mängijad saavad kasutada ühte kontot, et pääseda juurde mobiil-, ringhäälingu-, võrgu- ja serveripõhistele mänguterminalidele.

Playtechi pakutavad mängurakendused hõlmavad reaalajas ruletti ja muid live -diilerimänge, bingot, spordiennustusi ja pokkerit. Fikseeritud koefitsiendid ja juhuslikud mängud on ka selle repertuaaris.

Varasemad Red Rake'i ja Playtechi pakkumised

Juunis 2021 sõlmis Red Rake Gaming partnerluse Belgia online -kasiinooperaatoriga Circus.be, kus viimase partner Gaming1 saab juurdepääsu Red Rake'i juhtmängudele. Red Rake'il on Belgia turul juba märkimisväärne kliendiportfell, mida see partnerlus veelgi suurendab.

Vahepeal sõlmis Playtech Scientific Gamesiga vastastikuse levitamislepingu. Tehing näeb ette Playtechi live -kasiinomängude, mänguautomaatide ja lauamängude repertuaari integreerimise Scientific Games'i funktsioonide ja tutvustuste komplektiga. Playtechi mängude sisu avaldamine toimub Scientific Games'i avatud mängusüsteemi (OGS) kaudu.

Lisateave Red Rake Gamingu kohta

Alates 2011. aastast on rohkem kui 40 andekast ja pühendunud eksperdist koosnev rühm loonud online -kasiinomänge. Selleks ajaks, kui 2015. aasta ringi jõudis, sisenes Red Rake Gaming pärisrahaga online-kasiinosse, saades B2B pakkujaks.

Hispaanias registreeritud ettevõttel on Malta Gaming Authority litsents ja seda reguleerib. Suurbritannias on see litsentseeritud ja reguleeritud Ühendkuningriigi hasartmängukomisjoni poolt. Red Rake Gaming on Rumeenias samuti litsentseeritud ja reguleeritud Oficiul National Pentru Jocuri de Noroc (ONJN) poolt.

7 huvitavat ruleti fakti, mida te kunagi ei teadnud
2021-12-01