Uudised

October 20, 2021

Levinud müüdid rulettmängu kohta: faktikontroll

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Ruletimäng võlub mängijaid tänu paljudele panustamisvõimalustele ja mitmekesistele võiduvõimalustele. Mõned mängijad aga väidavad, et kindlate panustamismustrite järgimine võib koefitsiendi enda kasuks kallutada. Ausalt öeldes pole ükski asi garanteeritud rulett ratas hakkab pöörlema. Sellel lehel püüame selgitada levinud eksiarvamusi, mis on seotud ruleti kihlvedude mustritega.

Levinud müüdid rulettmängu kohta: faktikontroll

Tuntumad rulettistrateegiad

Enim kasutatud kihlveomustrid laenavad matemaatikas ja statistikas juurdunud aspekte. Nende eesmärk on suurendada võidu tõenäosust. Tegelikkuses ei tõesta ükski tõend, et panustamismustritele toetumine võib teie võitu suurendada. Seetõttu peavad mängijad, kes sõltuvad ainult panustamismustritest, pettuma enamasti. Sellest hoolimata on järgmised kuus strateegiat kasutusel olnud aastaid:

  • Martingale
  • Tagurpidi Martingale
  • Fibonacci
  • D'Alembert
  • James Bond
  • Laboratoorium

Mängijad usuvad, et need suurendavad võiduvõimalusi

Lisades ülaltoodud jaotise strateegiatele, usuvad mõned mängijad ruletirattaga seotud teatud müütidesse. Sellistel uskumustel nagu konkreetsed numbrid on teistest õnnelikumad, pole matemaatikat ega statistikat. Sellegipoolest usuvad paljud mängijad endiselt õnnenumbritesse ja rohkem müüte, millest mõned on loetletud allpool:

Hoolikas vaatlus aitab teil ennustada järgmist tasku võitmiseks

Mõned mängijad usuvad, et ratta kiiruse hoolikas jälgimine peatumisel võib aidata neil ennustada, kuhu pall maandub. Ruletirattale kehtivad ju hoogu, hõõrdumist ja relatiivsust käsitlevad seadused. Kuigi see kõlab loogiliselt, ei luba ükski kasiino inimestel siseneda tööriistadega, mis aitavad neil petta. Sel juhul tuleks täpsete arvutuste tegemiseks ratta mõõtmised teha.

Kasiinod seadistavad ruletiratta

Tõenäosus, et kasiinod taguvad rattaid, on minimaalne. Kõigi mainekate online -kasiinode mängude õigsust testitakse. Mängijad avaldavad veebifoorumites kiiresti oma kahtlused mis tahes petturitest operaatorite rikutud mängu kohta. Selle tulemusena annavad kasiinod endast parima, et nende tegevus oleks aus. Usaldusväärse saidi kohta saate teada litsentsiteavet ja jalusjaotist vaadates. Lisaks otsige sihtlehe jalusjaotisest auditeerimisasutuste (nt eCOGRA, BMM Testlabs, GLI, iTechLabs, TriSigma) heakskiidu templid.

Mõned kihlvedude kombinatsioonid on paremad kui teised

Asjaolu, et mõned kihlvedude kombinatsioonid ilmuvad tõenäolisemalt, ei muuda neid teistest paremaks. Operaatorid teavad iga tulemuse tõenäosust ja kohandavad seetõttu maja serva vastavalt.

Iga ruleti versioon on sama

Iga algse rulettimängu variatsiooniga kaasneb erinev maja eelis. Näiteks Ameerika versioonil on kaks nulltaskut, mis tõstavad maja serva. Teistes versioonides on kaks ratast või kaks palli. Lisatud muutujad võivad kogenematute mängijate jaoks segadust tekitada. Turvalisuse huvides soovitame jääda prantsuse või Euroopa ruleti juurde, millel on parim koefitsiendid mängijatele lisaks lihtsatele reeglitele.

Järeldus

Ruletis tehtud panustamismustrite tasuvuse hindamine on keeruline. Seda seetõttu, et iga inimese kogemus on erinev. Lisaks võib konkreetse strateegia testimise kestus varieeruda. Seetõttu soovitame varuplaani koostamiseks õppida mitu tehnikat, kui tundub, et see ei tööta.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Ultimate Power Up ruleti ülevaade: funktsioonid, mäng ja otsus
2024-06-04

Ultimate Power Up ruleti ülevaade: funktsioonid, mäng ja otsus

Uudised