Uudised

October 6, 2021

Evolutioni välkkiire ruleti ülevaade

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

See ülevaade annab üldise ülevaate Evolution Gamingu uusimast ruleti versioonist. See on algse mängu reaalajas versioon, millel on piiramatud laiendamisvõimalused. Sellisena ei jäeta kõrvale ühtegi mängimisest huvitatud mängijat. Tõstame esile Lightning Ruleti põhifunktsioonid, panustamisvõimalused ja väljamaksed.

Evolutioni välkkiire ruleti ülevaade

Evolution Gaming on tuntud oma välise mõtlemise poolest mängude loomisel. See aspekt paistab selles uues ruleti versioonis silma. Kõik esialgse ruleti versiooni panustamisvõimalused on uues mängus. Lisaks on uued panused nagu Lucky Numbers ja Lucky Payouts.

Mängu taustaks on uimastatav must ja kuldne Art Deco, mis võimaldab mängijatel seda ilma silmi pingutamata nautida. Lõpuks on see rulettversioon loodud live -kasiino jaoks. See tähendab, et mängijad saavad nautida reaalajas ülitundlikku mängu.

Mitme mängijaga mastaapsus ja mängu otsene käivitamine

Lightning Roulette on online -kasiinomäng, mis mahutab piiramatu arvu mängijaid. Selle tulemusena saate igal ajal sisse logida ja mängu mängida, sest mäng ei saa kunagi täis lauda. Lisaks saavad mängijad kutsuda oma sõpru lõbutsema. Mängu otsene käivitamise funktsioon võimaldab mängijatel saata lingi oma sõpradele samas kasiinos, teistel veebilehtedel või teksti kaudu.

Auhinnatud mäng

Suurepärasuse tõestuseks on uus mäng võitnud mitmeid auhindu. Nad sisaldavad:

  • Aasta tooteinnovatsioon- Global Gaming Awards 2018
  • G2E Las Vegase auhind
  • EGRi aasta mäng 2018

Lightning Roulette mängimine

Selle uue ruleti versiooni üks hämmastavamaid omadusi on lisatud panustamisvõimalused igas voorus. Lisaks on mäng võrdne kõigi traditsiooniliste live -ruleti mängudega. See tähendab, et sellel on live-ratas, live-diiler ja tavaliste rulettpanuste koosseis.

Iga vooru lõpus tabab välku üks kuni viis numbrit, et saada rohkem õnne. Mille mõju on 50X kuni 500X kordaja õnnenumbritele.

Õnnelik number ja regulaarsed väljamaksed

Kui õnn on välguruletiga teie poolel, on teil võimalus saada 50x kuni 500 -kordne panus. See juhtub siis, kui teil on otse panus numbrile, mida välk tabab. Viis õnnenumbrit genereeritakse juhuslikult, nii et võit põhineb puhtalt juhusel.

Tavalistel panustel on 30: 1 väljamakse. Selle saate siis, kui teie panus jääb väljapoole viit õnnenumbrit. Lõpuks on väljamaksed tüüpilistest rulettpanustustest, nagu jagunemine, nurgad, punane/must ja kümned, samad väljamaksemäärad nagu algsel mängul.

Järeldus

Lightning Roulette annab mängijatele võimaluse võita traditsioonilistest rulettpanustustest kõrvuti kõrgepalgaliste korrutuspanustega. Mängu leiate paljudest online -kasiinodest, mis pakuvad Evolutioni mänge. Nautige otsemängu koos sõpradega reaalajas reaalajas ja mängige koos mängijatega üle kogu maailma.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Ultimate Power Up ruleti ülevaade: funktsioonid, mäng ja otsus
2024-06-04

Ultimate Power Up ruleti ülevaade: funktsioonid, mäng ja otsus

Uudised