Põhistrateegia

September 15, 2021

Enim levinud variatsioonid veebipõhiste rulettimängijate seas

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Kui sulle meeldib Rulett, teil on juba oma lemmikvariatsioon. Vaatame, kas see on kaasmängijate seas kõige levinum online -ruleti variant.

Enim levinud variatsioonid veebipõhiste rulettimängijate seas

Rulett on üks enim mängitud kasiinomänge. Ilmselt seetõttu, et see hõlmab lihtsaid liigutusi, mida igaüks saab õppida. Kõik, mida pead tegema, on ennustada, kuhu pöörlevale rattale visatud pall maandub. Varem mängisid seda mängu ainult rikkad. Kuid täna saab igaüks veebikasiinosse sisse logida ja rulett mängida. Mängu mängivate inimeste suure arvu tõttu on algversiooni tehtud mitmeid muudatusi. Tänu sellele on ruletis palju variatsioone. Järgmised jaotised sisaldavad teavet ruleti enimmängitud variatsioonide kohta.

Euroopa rulett

See on rulettmängu kõige levinum versioon. Te saate seda teistest variatsioonidest eristada, kasutades ratta ühtset 0-taskut. Lisaks on majal Euroopa ruletis väga madal serv. Punased ja mustad märgised on paigutatud ratta serva ümber, et tuvastada augud 1 kuni 36. Ainult üks auk on tähistatud rohelisega ja tähistatud numbriga 0.

Prantsuse rulett

Prantsuse ruleti üks peamisi eristusi on La Partage'i reegel, mille kohaselt tasaste panustega mängijad saavad 50% oma panusest tagasi, kui pall maandub 0-taskus. Muidu sarnaneb mäng enam -vähem Euroopa versiooniga.

Teine prantsuse ruletile ainuomane reegel on En Prison reegel, mis annab mängijatele võimaluse oma panused taastada, kui pall maandub 0-taskus. Keerutus, mille käigus pall maandub nulltaskusse, paneb kõik ühtlased rahapanused “vangi”. Seejärel teevad mängijad teisele keerutusele uued panused. Kui nad võidavad, saavad nad oma võidud ja vanglas oleva panuse tagasi. Teisest küljest kaotab panus teisel keerutusel kogu kaotatud raha.

Ameerika rulett

Ruleti Ameerika versioonil on kaks 0-taskut, mis asuvad üksteise vastas. Selle tulemusena on rattal 38 taskut, mis on loetletud allpool:

 • 18 punast taskut
 • 18 musta taskut
 • 2 rohelist taskut

Ameerika ruleti maja eelis on kõrgem võrreldes mängu Euroopa ja Prantsuse versioonidega. Pealegi puudub võimalus panuseid tagasi saada, kui pall maandub nulltaskule. Mõned kasiinod võimaldavad mängijatel teha panuseid korviga, kus mängijad saavad panustada erinevatele numbritele. Enim kasutatud kombinatsioon sisaldab kahte nulli ja ülemise rea numbreid.

Mini rulett

Mini rulett erineb teistest versioonidest palju. Enamik mängijaid mängib seda versiooni lõbu pärast, sest see ei nõua palju mõtlemist ega strateegilist planeerimist. Miniruletirattal on järgmised märgised:

 • 6 punast taskut
 • 6 musta taskut
 • 1 nullitasku Mängijad saavad oma panuste eest 50% tasuvuse, kui pall maandub nulltaskus. Maja 7,69% serv on üsna suur. Kuid raha tagasimakse keerutamisel, kus pall langeb nulli, aitab vähendada servi 3,85%-ni. Selle versiooni võimalikud panuste kombinatsioonid hõlmavad järgmist:
 • Otsesed panused
 • Paaritu või paaritu panused
 • Split ja Corner panused
 • Tänavapanus
 • Black Bet
 • Veerupanus

Järeldus

Rulett on lõbus ja väga tasuv mängijatele, kes mängust aru saavad. Kõik ülaltoodud mängu erinevad versioonid leiate paljudest online -kasiinodest. Ärge unustage kontrollida, kas konkreetsel saidil, kus mängite, on ettevõttesisesed reeglid.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Ultimate Power Up ruleti ülevaade: funktsioonid, mäng ja otsus
2024-06-04

Ultimate Power Up ruleti ülevaade: funktsioonid, mäng ja otsus

Uudised