Veebi Rulett strateegia

Rulett on oma lihtsuse tõttu üks populaarsemaid online kasiinomänge. Selles mängus on kolm varianti; Prantsuse rulett, Euroopa rulett ja Ameerika rulett. Kui prantsuse rulett on vanim, siis kasiinohuviliste seas on kõige populaarsemad kaks muud varianti.

Ruleti mängimine on väga lihtne, kuna osalejad peavad ennustama, kuhu kiip arveldab pärast ratta peatumist. Ehkki seda peetakse õnnemänguks, seavad mõned strateegiad mängijaid paremas olukorras võitmiseks.

Selles artiklis tuuakse välja parimad ruletistrateegiad, mida mängijad saavad maja peksmiseks kasutada.

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter
1\. Martingale ruleti strateegia

1. Martingale ruleti strateegia

See on kõige populaarsem strateegia mitte ainult ruletis, vaid ka mitmetes teistes kasiinomängudes.

Selle strateegia abil ruleti mängimiseks leidke tabel, kus on minimaalsed ja maksimaalsed panused. Alustage väikeste panustega punase / musta, paaris / paaritu või 1-18 / 19-36. Kui tulemuseks on võit, panustage sama summa, sama panusega nagu alguses. Parima kaotamise korral kahekordistage panus ja panustage sama tulemusega nagu eelmine panus.

Martingale'il on veel üks variant, mida nimetatakse Martingale'i vastaseks ehk Martingale'i vastupidiseks ehk Martingale'i vastupidiseks, kus mängijad peaksid suurendama panuse suurust, kui nad võidavad, ja vähendama panuse suurust, kui nad kaotavad.

1\. Martingale ruleti strateegia
2\. Fibonacci ruleti strateegia

2. Fibonacci ruleti strateegia

See strateegia põhineb "Fibonacci jadal", kus iga kahe esimese numbri järel olev arv on kahe eelneva numbri summa. Konteksti panemiseks näete järgnevust, kuidas see välja näeb; 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144.

Idee on liikuda järjestuses kaks numbrit tagasi, et saada järgmine panuse summa, kui see on võit. Kaotuse jaoks on järgmine panuse summa sarja järgmine number.

Niisiis, kui panus on 8 ja tulemus on võit, on järgmine panus 3, kui aga see on kaotus, on järgmise panuse suurus 13.

2\. Fibonacci ruleti strateegia
3\. D'Alemberti ruleti strateegia

3. D'Alemberti ruleti strateegia

D'Alemberti strateegia on lihtsaim ruletistrateegia ja selles suhtes kõige kindlam, kuna see põhineb panuse summa suurendamisel või vähendamisel ühe võrra, erinevalt Martingale'ist, kus panus kahekordistatakse.

Ruleti mängimiseks, kasutades D'Alemberti strateegiat, alustage punase / musta, paaritu või paaris või 1-18 / 19-36. Kui panus võidab, vähendage panuse summat ühe võrra ja mängige sama panust, mis eelmine. Kui see on kaotus, suurendage panuse summat ühe võrra ja mängige sama panust.

Praktikas tähendab see, et kui panuse summa on 5 ja see on võit, on järgmise panuse summa 4, kaotuse korral aga 6.

3\. D'Alemberti ruleti strateegia
4\. James Bondi ruleti strateegia

4. James Bondi ruleti strateegia

See on väga riskantne asi ja on sageli kogenud mängijatele mõeldud reserv. James Bondi strateegiat kasutades ruleti mängimiseks vajavad mängijad 200 ja kogu see summa võetakse ühe korra maha. 140 makstakse suurte numbrite korral, mis on 19-36, 50 on 13-18 ja ülejäänud summa on 0. Risti sõrmedel, mida number 1-12, ei kuvata.

Ülaltoodud on kõige populaarsemad ruletistrateegiad. Aga kas nad töötavad? Noh, kuigi strateegiad suurendavad võiduvõimalusi, ei taga ükski võitu, nii et päeva lõpuks on rulett seotud õnnega.

4\. James Bondi ruleti strateegia
About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi