Matemaatika kasutamine ruleti mängimiseks

Kuidas võita

2021-08-04

Ruleti mängimine võib olla nii lihtne, kui valida üks väljamõeldav arv ja loota, et pall maandub sellele pärast ruletiratta pööramise lõpetamist. Matemaatikapõhimõtete kasutamine aitab aga parandada mängija võidu võimalust. Pealegi ei pea ruletistrateegias kasutatav matemaatika olema keeruline. Lisaks ei võta õppimine kaua aega.

Matemaatika kasutamine ruleti mängimiseks

Lisades õppimisel matemaatika kuidas ruletti mängida, mängurid teevad mängu parandamisel juba märkimisväärse sammu. Ja seda tehes saavad nad lähemale mõistmisele, kuidas ruletis võita.

Rulettmatemaatika ja koefitsientide suhe

Ruleti koefitsiendid põhinevad sellel, kui palju ruume või numbreid ruletirattal on ja mitu neist numbritest mängija panusega võidab. Need koefitsiendid on ruletimängu põhielemendid, mida mängijad saavad õppida.

Üks näide on see, et mängijal on võimalus võita 1: 37 või 1: 38, kui ta panustab numbrile 23. Sõltuvalt mängus olevast ruletirattast on sellel kas 37 või 38 numbrit või tühikut. Punasele panustamisel on koefitsient 18 37-st või 18 38-st. Koefitsient võib tunduda soosivat punase löömist üle 23; punane maksab siiski vaid 1: 1. Teiselt poolt on 23 väljamakse 35: 1.

Ruleti koefitsientide tõlkimine Return ja Edge

Kui mängija omandab teadmisi, kuidas ruleti koefitsiendid funktsiooniga on lihtne mõista, et 23-st tehtud panusele ja punasele panusele on maja serv ja tulu identsed.

Ainus panus, mis ei paku sama servi ja tagasipöördumist, on numbritele 00 kuni 3 tehtud korvpanus. Sellel panuse valikul on madalam RTP ja suurem maja serv võrreldes teiste kihlvedude valikutega.

Mis võib keskmiselt juhtuda 37 spinniga ruletil, millel on 37 tühikut, kui mängija panustab iga keerutuse korral 20 dollarile punasele? See on kokku panus 740 dollarit. Kui mängija võidab 18 korral 37-st, saab ta iga võidetud keerutuse eest 40 dollarit. Niisiis maksaks 18 võitu 37-st kokku 720 dollarit.

Euroopa vs Ameerika rulett

Internetis või maismaa kasiinodes ruletti mängides puutuvad mängijad kõige sagedamini kokku Euroopa ja Ameerika variatsioonidega. Euroopa ruletimängudel on tavaliselt 37 numbrit või tühikut, Ameerika ruletil 38.

Üks oluline ruletinipp, mida meeles pidada, on see, et ruleti mängimine 37 numbrit või tühikut sisaldavatel laudadel pakub pikemas perspektiivis suuremaid võimalusi võita. Seetõttu valivad paljud asjatundlikud mängijad sageli Euroopa ruleti.

En Vangla reegli ärakasutamine

En vanglat nimetatakse üheks olulisemaks ruletireegliks, mida meeles pidada ja seda põhjusega. See võib märkimisväärselt parandada ruleti koefitsiente ja võimaldada mängijatel saada optimaalset tootlust. En vangla reegel on saadaval Prantsuse rulett ja muud tüüpi ruletilauad.

Nii reegel töötab. Kui mängija kaotab punase panuse või mõne muu panuse, mis maksab 1: 1, pannakse tema kaotatud raha järgmise panuseni vanglasse. Kui mängija järgneva panuse võidab, saavad nad lisaks praeguse panuse võidule ka vangistatud raha tagasi. Kahe järjestikuse panuse kaotamine on ainus viis kaotada ühtlase rahaga panus.

7 huvitavat ruleti fakti, mida te kunagi ei teadnud
2021-12-01